page-istaknuta

 

SPISAK ČLANOVA UDRUŽENJA SUDIJA/SUDACA U FEDERACIJI BiH 

 

OGRANAK VRHOVNI SUD FEDERACIJE BOSNE i HERCEGOVINE

I/ Vrhovni sud FBiH

  1. Slavica Čindrak
  2. Mustafa Šabić
  3. Enisa Bilajac
  4. Emir Neradin
  5. Božidarka Dodik
  6. Mirjana Dević
  7. Ljiljana Filipović
  8. Milorad Krkeljaš
  9. Edina Danilović
  10. Fatima Mrdović
  11. Amira Sadović
  12. Jasmina Begić
  13. Nidžara Zlotrg
  14. Marijana Omerčaušević
  15. Zlata Džafić
  16. Aida Bajrović
  17. Vesna Čosović Stanković
  18. Jasmin Jahjaefendić
  19. Sanela Kovač Grbanjić

Ukupno: 19                                                               Ažurirano: April 2022.

 

OGRANAK UNSKO-SANSKI KANTON

I/ Kantonalni sud u Bihaću

  1. Dino Muslić
  2. Edina Arnautović
  3. Edita Midžić
  4. Ernesa Hergić
  5. Fata Nadarević
  6. Gara Šahinović
  7. Ilvana Pračić
  8. Muhamed Cimirotić
  9. Osman Alibabić
  10. Rusmira Kudić
  11. Vlatka Ivanić

II/ Općinski sud u Bihaću:

  1. Adnan Begić
  2. Aladin Bajrić
  3. Alma Redžić
  4. Almer Midžić
  5. David Derajić
  6. Dijana Ostojić
  7. Esma Dedić
  8. Jasmina Lipovača
  9. Jasmina Nezirević
  10. Milijan Vasić
  11. Nisveta Mizić Gluhalić
  12. Senja Džafić
  13. Srđan Ljiljak
  14. Vasvija Kulenović
  15. Zinaida Pračić
  16. Zlatan Dedić

III/ Općinski sud u Sanskom Mostu

  1. Enes Selman
  2. Ivana Kalinić Ilinčić
  3. Matilda Šulentić Kananović
  4. Šefika Trnjanin
  5. Zerina Pašagić

IV/ Općinski sud u Velikoj Kladuši

  1. Dragana Ðerić Cerović
  2. Edis Veladžić
  3. Ekrem Šarić
  4. Emir Hasić
  5. Ismet Alibašić
  6. Jasmina Miljković

V/ Općinski sud u Cazinu

  1. Belma Nuhanović Kapić
  2. Damir Muminović
  3. Ekrem Seferagić
  4. Emir Komić
  5. Erol Husić
  6. Jasmina Vukalić
  7. Vildana Omanović

VI/ Općinski sud u Bosanskoj Krupi

  1. Adis Abdić
  2. Milan Rajlić
  3. Munevera Ezić

Ukupno: 48                                                                  Ažurirano: April 2022.

 

OGRANAK ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA

I/ Kantonalni sud Zenica

  1. Albisa Kapić
  2. Indira Pašić Balić
  3. Jasmina Begović Devović
  4. Mario Anić
  5. Nedeljka Mađar Ramljak
  6. Nina Makivić
  7. Nusret Halilović
  8. Ramo Ljevaković
  9. Ranka Baškarad
  10. Snježana Čolaković
  11. Srečko Kokor

II/ Općinski sud Visoko

  1. Amira Merdić
  2. Avdija Avdić
  3. Edib Kučuković
  4. Elbisa Rovčanin
  5. Edvina Karalić
  6. Igbala Mustafić
  7. Jasminka Bojić
  8. Nina Mujagić
  9. Šejla Bakić Šolbić
  10. Vesna Latinović

III/ Općinski sud Kakanj

  1. Eldar Zaimović
  2. Mirela Omanović
  3. Nedžad Šljuka
  4. Senad Hadžiomeragić

IV/ Općinski sud Zenica

  1. Alma Bijedić
  2. Alma Spahić
  3. Amela Sinanović
  4. Belma Kokić
  5. Dunja Rojević
  6. Dženana Brković
  7. Edna Mujkanović
  8. Jasmina Omanović
  9. Nermina Hadžiahmetović
  10. Nura Lukić
  11. Rankica Jerković
  12. Sanela Popović
  13. Vesna Vujica

V/ Općinski sud Zavidovići

  1. Hava Muhić
  2. Šahbaz Srganović
  3. Uzeir Kalabić
  4. Zineta Polić

VI/ Općinski sud Žepće

  1. Dragica Dragičević
  2. Emina Husaković
  3. Mirela Maličbegović
  4. Senad Sinanović

VII/ Općinski sud Tešanj

  1. Besima Ajanović
  2. Zdravko Popović

Ukupno: 48                                                             Ažurirano: April 2022.

OGRANAK HERCEGOVAČKO-NERETVANSKOG KANTONA

I/ Općinski sud Čapljina

  1. Dubravka Soče
  2. Emilija Zrnić
  3. Marija Šimić
  4. Slavica Papac
  5. Zdenka Filipović
  6. Zlatko Tanović

II/ Općinski sud Konjic

  1. Almina Čilić
  2. Amra Muratbegović
  3. Anić Mile
  4. Jasminka Pašić
  5. Senada Brkan

III/ Općinski sud Mostar

  1. Bajro Avdić
  2. Biljana Stajčić
  3. Dominik Krasić
  4. Ivana Soldić
  5. Marica Pehar
  6. Minja Belović
  7. Mirjana Kevo
  8. Nedim Kurbegović
  9. Ognjenka Škoro
  10. Sead Delalić
  11. Šemsa Jogunović
  12. Tarik Mahmutagić

IV/ Općinski sud Čitluk

  1. Anđela Ljubić Čović

V/ Kantonalni sud Mostar

  1. Azra Šunje
  2. Elis Sultanić
  3. Majna Lovrić
  4. Zoran Krtalić
  5. Zuhra Hodžić Seknić

Ukupno: 29                                                          Ažurirano: April 2022.

 

OGRANAK KANTON X (Livno)

I/ Kantonalni sud Livno

  1. Nedim Begić
  2. Ozrenka Vidačak
  3. Sofija Vrdovljak
  4. Željko Bosić

II/ Općinski sud Livno

  1. Aleksandar Kontić
  2. Dragan Čampara
  3. Frano Parlain
  4. Jurica Babić
  5. Karmela Lemo
  6. Martina Baković
  7. Midhat Osmančaušević
  8. Mirjana Stoisavljević-Petraković
  9. Mirsad Softić
  10. Niko Cvitanović
  11. Oliver Badrov
  12. Suzana Terzić
  13. Valentina Brnić

Ukupno: 17                                                                   Ažurirano: April 2022

 

OGRANAK POSAVSKI KANTON

I/ Kantonalni sud Odžak

  1. Dženeta Pašalić
  2. Jozo Anđić
  3. Marija Čolić

II/ Općinski sud Orašje

  1. Joko Radić
  2. Kremena Marković
  3. Ljubica Oršolić
  4. Marko Lukač
  5. Momir Đošanović
  6. Zoran Mikulić

Ukupno: 9                                                                  Ažurirano: April 2022.

 

OGRANAK TUZLANSKOG KANTONA

I/ Kantonalni sud Tuzla

  1. Aida Škripić
  2. Amela Delić
  3. Amira Ferizbegović
  4. Asja Razić
  5. Faruk Latifović
  6. Indira Hadžimehmedović
  7. Jasna Sarajlić
  8. Merima Lukanović
  9. Mersida Sušić
  10. Mihaela Jovanović
  11. Paša Softić
  12. Rozalija Džanić
  13. Sabira Baraković
  14. Samir Jusičić
  15. Silva Stanković
  16. Smiljana Lekić
  17. Šejla Kamberović Hadžiefendić
  18. Tenzila Begović
  19. Vildana Helić

II/ Općinski sud Tuzla

  1. Alen Žabić
  2. Alma Mujčinović
  3. Asmira Bešić Čajić
  4. Bisera Kalaba Salčinović
  5. Damir Baraković
  6. Edita Velagić
  7. Ivana Mott Bašić
  8. Jasmin Junuzović
  9. Mirjana Matičević
  10. Muhamed Kovač
  11. Muhamed Tulumović
  12. Nevres Bašić
  13. Rukija Jusupović
  14. Ružica Jukić
  15. Saša Mišić
  16. Semira Huskić

III/ Općinski sud Kalesija

  1. Derviša Eminagić
  2. Munevera Avdić
  3. Munevera Halilović

IV/ Općinski sud Gradačac

  1. Drago Ćošković
  2. Emin Gradaščević
  3. Fahira Bilajac

V/ Općinski sud Gračanica

  1. Husejin Šerbčić
  2. Omer Šerbečić
  3. Sabina Hamidović
  4. Selma Brkić

VI/ Općinski sud Banovići

  1. Enver Kukić
  2. Jasminka Radovanović Kostić
  3. Zlatko Šahinović

VII/ Općinski sud Lukavac

  1. Enes Halilović
  2. Fikret Mujkić
  3. Safet Hajdarbegović

VIII/ Općinski sud Živinice

  1. Asmir Karić
  2. Fikreta Delić
  3. Ibrahim Bubić
  4. Lucija Tadić
  5. Mirela Kuduzović Tunjić
  6. Mirjana Kulić
  7. Robert Jović

IX/ Općinski sud Srebrenik

  1. Alen Lukač
  2. Milada Topčić

Ukupno: 60                                                                     Ažurirano: April 2022.

 

OGRANAK BOSANSKO-PODRINJSKOG KANTONA

I/ Kantonalni sud Goražde

  1. Edin Bičo
  2. Milijana Bjelović
  3. Radija Baltić
  4. Tanja Đajić

II/ Općinski sud Goražde

  1. Lejla Ferhatović
  2. Mladen Pejičić
  3. Muris Tatarin
  4. Nisad Ahmetović
  5. Radmila Đajić

Ukupno: 9                                                                Ažuriranje: Maj 2022.

 

OGRANAK SREDNJOBOSANSKOG KANTONA

I/ Kantonalni sud Novi Travnik

  1. Alma Islamović
  2. Darmin Avdić
  3. Davor Kelava
  4. Katica Jozak Mađar
  5. Lazarela Porić
  6. Mirjana Grubešić
  7. Nijaz Krnjić
  8. Senad Begović
  9. Stana Imamović
  10. Suada Kahrić
  11. Zuhdija Ćosić

II/ Općinski sud Travnik

  1. Adis Mehić
  2. Amel Alibegović
  3. Azer Ulemić
  4. Dalibor Tikvina
  5. Davor Cilenšek
  6. Emira Sujoldžić
  7. Goran Dujić
  8. Halisa Bašagić
  9. Ifeta Aganović
  10. Irena Maros
  11. Ivan Matišić
  12. Ivo Žabić
  13. Jasmina Tahirović
  14. Josip Topić
  15. Miralem Živković
  16. Nijaz Šabić
  17. Selma Kadrić Voloder
  18. Silva Belegić Perčinlić
  19. Stojanka Kovačić
  20. Velida Burak
  21. Zdenko Vidović

III/ Općinski sud Bugojno

  1. Aldina Rebihić Topljak
  2. Amira Ždralović
  3. Darko Solomun
  4. Ivan Gudelj
  5. Janja Pilić
  6. Katica Soldo
  7. Lejla Nurkić
  8. Randžana Hadžibegović Haračić
  9. Safet Žuljko
  10. Samil Ramić

IV/ Općinski sud Kiseljak

  1. Božana Banduka
  2. Dubravka Vidović
  3. Ivana Bakula
  4. Nedžad Baković
  5. Rasema Orman Šerbo
  6. Suzana Stojanović
  7. Zdenka Malenica

V/ Općinski sud Jajce

  1. Aleksandar Trkulja
  2. Alen Ribić

Ukupno: 51                                                                  Ažurirano: April 2022.

 

OGRANAK ZAPADNO-HERCEGOVAČKOG KANTONA

I/ Županijski sud Široki Brijeg

  1. Bosiljka Rudeš
  2. Franjo Ravlija
  3. Gordana Pažin
  4. Katica Artuković
  5. Mile Zeljko

II/ Općinski sud u Ljubuškom

  1. Ankica Čuljak
  2. Filip Šaravanja
  3. Haris Jakić
  4. Marin Vican
  5. Martin Martinović
  6. Miro Jurič

III/ Općinski sud u Širokom Brijegu

  1. Alen Džaferagić
  2. Boris Galić
  3. Darijo Stanić
  4. Ivanka Kopilaš
  5. Josipa Koroušić
  6. Marija Lovrić
  7. Radmila Mandić
  8. Snježana Parlain

Ukupno: 19                                                                      Ažurirano: Juni 2022.

 

OGRANAK SARAJEVSKOG KANTONA

I/ Kantonalni sud Sarajevo

  1. Admira Sejranić
  2. Aida Salčinović Kuljanin
  3. Aida Šabanović
  4. Amina Begović
  5. Amra Muhibić
  6. Anabela Bogdana Krtović
  7. Dubravka Krajišnik
  8. Emina Kurtović Sabijica
  9. Emina Tahirović
  10. Gordana Stojaković
  11. Haris Jusufbašić
  12. Jasenka Potogija
  13. Jasenko Ružić
  14. Melika Murtezić
  15. Nives Abdagić
  16. Samra Akova
  17. Sanela Rondić
  18. Sanja Jaramaz Dedić
  19. Silvana Brković Mujagić
  20. Smajo Šabić
  21. Vildana Mujagić
  22. Zinaida Mešković
  23. Žana Knežević

II/ Općinski sud Sarajevo

  1. Adi Isaković
  2. Adnan Lokmić
  3. Aida Bahtović
  4. Aida Cikotić Selimović
  5. Aida Durić
  6. Ajla Papović Mujan
  7. Ajna Avdispahić Đonko
  8. Amela Balić
  9. Amela Skrobo Kadrić
  10. Amra Begić
  11. Amra Hedžić Hadžić
  12. Amra Zećo Hodžić
  13. Ana Dragičević
  14. Anel Trumić
  15. Arijana Ljuca
  16. Belma Čano Sejfović
  17. Bojana Miralem
  18. Damir Batotić
  19. Denis Kurtović
  20. Dijana Jusufović Kaknjašević
  21. Dragan Mirjanić
  22. Dragan Vukajlović
  23. Dunja Čolaković
  24. Dušan Đuričić
  25. Edina Kršlak
  26. Elvis Zorlak
  27. Erdin Šabić
  28. Hakija Zajmović
  29. Ivana Krželj
  30. Ivana Kulić
  31. Janja Jovanović
  32. Jasmina Alibašić
  33. Jasmina Sazdovski
  34. Jasmina Skopljak
  35. Jasna Frenjo
  36. Jovana Vidić
  37. Kenan Hodžić
  38. Mahir Omanović
  39. Maja Pejić Šehić
  40. Melisa Bandić
  41. Merdita Tufo
  42. Milica Lučić
  43. Mirela Čajić Puljić
  44. Mirela Hajder Čomor
  45. Mirela Karović
  46. Mirela Vojnović
  47. Mirna Budimlić
  48. Mirsada Karahmetović
  49. Mirsada Spržo Helić
  50. Muris Sakić
  51. Naida Tabaković
  52. Nedim Ćosić
  53. Nedžmina Branković
  54. Nermina Sijerčić
  55. Predrag Skoko
  56. Sanela Gorušanović Butigan
  57. Sanela Talirević
  58. Sanela Vrbanjac
  59. Sanja Ljuboje
  60. Sedina Duraković
  61. Srđan Skoko
  62. Svjetlana Granzov
  63. Tanja Curović
  64. Tatjana Arapović
  65. Vildana Fajić Poturović

Ukupno: 88                                                                   Ažurirano: Juni 2022.

 

* Molim sve članove ako imaju primjedbe na spisak članova Udruženja sudija/sudaca u FBiH da jave primjedbe na

e-mail udruženja: usfbih@bih.net.ba

Sekretar Udurženja sudija/sudaca u FBiH

Denis Bilajac