page-istaknuta

 

SPISAK ČLANOVA UDRUŽENJA SUDIJA/SUDACA U FEDERACIJI BiH 

 

OGRANAK VRHOVNI SUD FEDERACIJE BOSNE i HERCEGOVINE

I/ Vrhovni sud FBiH

  1. Čindrak Slavica
  2. Mustafa Šabić
  3. Enisa Bilajac
  4. Emir Neradin
  5. Dodik Božidarka
  6. Mirjana Dević
  7. Filipović Ljiljana
  8. Milorad Krkeljaš
  9. Danilović Edina
  10. Mrdović Fatima
  11. Sadović Amira
  12. Šain Danica
  13. Zlotrg Nidžara
  14. Omerčaušević Marijana
  15. Ajanović Amela
  16. Bajrović Aida
  17. Stanković – Čosović Vesna

Ukupno: 17                                                               Ažurirano: Oktobar 2020.

 

OGRANAK UNSKO-SANSKI KANTON

I/ Kantonalni sud u Bihaću

  1.  Alibabić Osman
  2. Arnautović Edina
  3. Cimirotić Muhamed
  4. Hergić Ernesa
  5. Ivanić Vlatka
  6. Kudić Rusmira
  7. Midžić Edita
  8. Nadarević Fata
  9. Pračić Ilvana
  10. Šahinović Gara

II/ Općinski sud u Bihaću:

  1.   Bajrić Aladin
  2.   Dedić Esma
  3.   Dedić Zlatan
  4.   Džafić Senja
  5.   Kulenović Vasvija
  6.   Lipovača Jasmina
  7.   Ljiljak Srđan
  8.   Midžić Almer
  9.   Mizić – Gluhalić Nisveta
  10.   Muslić Dino
  11.   Nezirević Jasmina
  12.   Pračić Zinaida
  13.   Redžić Alma

III/ Općinski sud u Sanskom Mostu

  1. Kalinić Ilinčić Ivana  
  2. Kurbegović Nedim
  3.   Prole Saća
  4.   Selman Enes
  5.   Šulentić- Kananović Matilda
  6.   Trnjanin Šefika

IV/ Općinski sud u Velikoj Kladuši

  1.   Šarić Ekrem
  2.   Hasić Emir
  3.   Miljković Jasmina
  4.   Đerić – Cerović Dragana
  5.   Veladžić Edis
  6.   Alibašić Ismet

V/ Općinski sud u Cazinu

  1.   Hairlahović Mirsad
  2.   Vukalić Jasmina
  3.   Omanović Vildana
  4.   Seferagić Ekrem
  5.   Husić Erol

VI/ Općinski sud u Bosanskoj Krupi

  1.   Komić Sead
  2.   Ezić Munevera
  3.   Rajlić Milan
  4.   Abdić Adis

Ukupno: 44                                                                  Ažurirano: Novembar 2020.

 

OGRANAK ZENIČKO-DOBOJSKOG KANTONA

I/ Kantonalni sud Zenica

  1.   Anić Mario
  2.   Arnaut Unkas
  3.   Baškarad Ranka
  4.   Begović – Devović Jasmina
  5.   Čolaković Snježana
  6.   Halilović Nusret
  7.   Kapić Albisa
  8. Kokor Srečko
  9. Ljevaković Ramo
  10. Mađar – Ramljak Nedeljka
  11. Makivić Nina
  12. Pašić – Balić Indira
  13. Maličbegović Enes

II/ Općinski sud Visoko

  1. Avdić Avdija
  2. Bakić – Šolbić Šejla
  3. Bojić Jasminka
  4. Latinović Vesna
  5. Dervović Vildana
  6. Kučuković Edib
  7. Merdić Amira
  8. Mujagić Nina
  9. Mustafić Igbala
  10. Rovčanin Elbisa

III/ Općinski sud Kakanj

  1.   Hadžiomeragić Senad
  2.   Zaimović Eldar
  3.   Omanović Mirela
  4.   Šljuka Nedžad

IV/ Općinski sud Zenica

  1.   Bijedić Alma
  2. Brković Dženana
  3. Drino – Škandro Maja
  4.   Hadžiahmetović Nermina
  5.   Jerković Rankica
  6. Lukić Nura
  7. Mujkanović Edna
  8. Omanović Jasmina
  9. Popović Sanela
  10. Rojević Dunja
  11. Sinanović Amela
  12. Spahić Alma
  13. Šabić Smajo
  14. Vujica Vesna

V/ Općinski sud Zavidovići

  1.   Muhić Hava
  2.   Polić Zineta
  3.   Srganović Šahbaz
  4.   Kalabić Uzeir

VI/ Općinski sud Žepće

  1.   Dragičević Dragica
  2. Husaković Emina
  3.   Maličbegović Mirela
  4.   Sinanović Senad

VII/ Općinski sud Tešanj

  1.   Ajanović Besima
  2.   Popović Zdravko

Ukupno: 52                                                             Ažurirano: Oktobar 2020

OGRANAK HERCEGOVAČKO-NERETVANSKOG KANTONA

I/ Općinski sud Čapljina

  1.   Zdenka Filipović
  2.   Emilija Zrnić
  3.   Dubravka Soče
  4.   Adila Pervan
  5.   Slavica Papac
  6.   Zlatko Tanović
  7.   Fatima Žujo
  8.   Marija Šimić

II/ Općinski sud Konjic

  1.   Brkan Senada
  2.   Muratbegović Amra
  3.   Anić Mile
  4.   Čilić Almina
  5.   Drmać Katarina
  6.   Pašić Jasminka
  7.   Sultanić Elis

III/ Općinski sud Mostar

  1.   Jogunović Šemsa
  2.   Krasić Dominik
  3.   Mahmutagić Tarik
  4.   Pehar Marica
  5.   Stajčić Biljana
  6.   Soldić Ivana
  7.   Škoro Ognjenka

IV/ Kantonalni sud Mostar

  1.   Mladen Jurišić
  2.   Nurko Pobrić
  3.   Azra Šunje
  4.   Jasmina Rajković

Ukupno: 26                                                           Ažurirano: Oktobar 2019.

 

OGRANAK KANTON X (Livno)

Kantonalni – Općinski sud Livno

  1. Badrov Oliver
  2. Begić Nedim
  3. Brnić Valentina
  4. Cvitanović Niko
  5. Čampara Dragan
  6. Jurič Ljiljana
  7. Kamber Nijaz
  8. Lemo Karmela
  9. Osmančaušević Midhat
  10. Parlain Frano
  11. Softić Mirsad
  12. Terzić Suzana
  13. Vidačak Ozrenka
  14. Vrdoljak Sofija
  15. Baković Martina
  16. Babić Jurica

Ukupno: 16                                                                   Ažurirano: Oktobar 2020

 

OGRANAK POSAVSKI KANTON

I/ Kantonalni sud Odžak

  1.   Anđić Jozo
  2.   Čolić Marija
  3.   Dženeta Pašalić

II/ Općinski sud Orašje

  1.   Darko Župarić
  2.   Momir Đošanović
  3.   Marko Lukač
  4.   Joko Radić
  5.   Kremena Marković
  6.   Ljubica Oršolić
  7.   Nadira Begović
  8.   Zoran Mikulić

Ukupno: 11                                                                  Ažurirano: Oktobar 2019.

 

OGRANAK TUZLANSKOG KANTONA

I/ Kantonalni sud Tuzla

  1.   Baraković Sabira
  2.   Delić Amela
  3.   Duraković Amela
  4.   Džanić Rozalija
  5.   Ferizbegović Amira
  6.   Hadžimehmedović Indira
  7.   Halilović Enisa
  8.   Helić Vildana
  9. Jusičić Samir
  10. Lekić Smiljana
  11. Lukanović Merima
  12. Razić Asja
  13. Sarajlić Jasna
  14. Škripić Aida
  15. Softić Paša
  16. Stanković Silva
  17. Sušić Mersida
  18. Kamberović Hadžiefendić Šejla
  19. Latifović Faruk
  20. Begović Tenzila

II/ Općinski sud Tuzla

  1.  Baraković Damir
  2.   Bašić Nevres
  3.   Bešić Čajić Asmira
  4.   Đug Tarik
  5.   Huskić Semira
  6. Junuzović Jasmin
  7. Jusupović Rukija
  8. Kalaba – Salčinović Bisera
  9. Kovač Muhamed
  10. Jukić Ružica
  11. Matičević Mirjana
  12. Mišić Saša
  13. Mott Bašić Ivana
  14. Mujčinović Alma
  15. Sinanović Armina
  16. Stevanović Ljiljana
  17. Tulumović Muhamed
  18. Velagić Edita
  19. Žabić Alen

III/ Općinski sud Kalesija

  1.   Avdić Munevera
  2.   Eminagić Derviša
  3.   Halilović Munevera

IV/ Općinski sud Gradačac

  1.   Bilajac Fahira
  2.   Ćošković Drago
  3.   Gradaščević Emina
  4.   Mustafić Senada
  5.   Subašić Jasminka

V/ Općinski sud Gračanica

  1.   Brkić Selma
  2.   Hamidović Sabina
  3.   Šerbečić Omer
  4.   Šerbčić Husejin

VI/ Općinski sud Banovići

  1.   Kukić Enver
  2.   Radovanović Kostić Jasminka
  3.  Šahinović Zlatko

VII/ Općinski sud Lukavac

  1.   Hajdarbegović Safet
  2.   Halilović Enes
  3.   Mujkić Fikret

VIII/ Općinski sud Živinice

  1.   Bubić Ibrahim
  2.  Delić Fikreta
  3.  Jovanović Mihaela
  4.  Jović Robert
  5.  Karić Asmir
  6.  Kuduzović – Tunjić Mirela
  7.  Kulić Mirjana
  8.  Tadić Lucija

IX/ Općinski sud Srebrenik

  1. Topčić Milada

Ukupno: 66                                                                     Ažurirano: Oktobar 2020.

 

OGRANAK BOSANSKO-PODRINJSKOG KANTONA

I/ Kantonalni sud Goražde

  1.   Bjelović Miljana
  2.   Kuljuh Semija
  3.   Spahić Amer

II/ Općinski sud Goražde

  1.   Imamović Sead
  2.   Baltić Radija
  3.   Jokanović – Janjić Antonela
  4.   Lejla Ferhatović
  5.   Tanja Đajić
  6.   Jokanović – Janjić Antonela
  7.   Ristović Milka
  8.   Nisad Ahmetović

Ukupno: 10                                                                Ažuriranje: Oktobar 2020.

 

OGRANAK SREDNJOBOSANSKOG KANTONA

I/ Kantonalni sud Novi Travnik

  1.   Jozak – Mađar Katica
  2.   Alma Islamović
  3.   Avdić Darmin
  4.   Grubešić Mirjana
  5.   Begović Senad
  6.   Stana Imamović
  7.   Suada Kahrić
  8. Ćosić Zuhdija
  9. Kelava Davor
  10. Krnjić Nijaz
  11. Porić Lazarela

II/ Općinski sud Travnik

  1.   Dujić Goran
  2.   Živković Miralem
  3.   Žabić Ivo
  4.   Sujoldžić Emira
  5.   Stojanka Kovačić
  6.   Vidović Zdenko
  7.   Amel Alibegović
  8.   Ulemić Azer
  9.   Piplica Dubravka
  10. Šabić Halida
  11. Bašagić Halisa
  12. Šabić Nijaz
  13. Aganović Ifeta
  14. Matišić Ivan
  15. Tahirović Jasmina
  16. Topić Josip
  17. Kadrić –Voloder Selma
  18. Belegić – Perčinlić Silva
  19. Burak Velida
  20. Cilenšek Davor
  21. Hajderović Fatima
  22. Maros Irena
  23. Mehić Adis
  24. Tikvina Dalibor

III/ Općinski sud Bugojno

  1.   Hadžibegović – Haračić Randžana
  2.   Ždralović Amira
  3.   Solomun Darko
  4.   Pilić Janja
  5.   Soldo Katica
  6.   Nurkić Lejla
  7.   Žuljko Safet
  8.   Ramić Samil
  9.   Gudelj Ivan

IV/ Općinski sud Kiseljak

  1.   Banduka Božana
  2.   Orman – Šerbo Rasema
  3.   Vidović Dubravka
  4.   Stojanović Suzana
  5.   Baković Nedžad
  6.   Malenica Zdenka
  7.   Bakula Ivana

V/ Općinski sud Jajce

  1.   Aleksandar Trkulja
  2.   Alen Ribić

Ukupno: 53                                                                  Ažurirano: Oktobar 2020

 

OGRANAK ZAPADNO-HERCEGOVAČKOG KANTONA

I/ Županijski sud Široki Brijeg

  1. Bosiljka Rudeš
  2. Franjo Ravlija
  3. Gordana Pažin
  4. Katica Artuković
  5. Mile Zeljko

II/ Općinski sud u Ljubuškom

  1. Ankica Čuljak
  2. Lena Raspudić
  3. Miro Jurič
  4. Martin Martinović
  5. Filip Saravanja
  6. Haris Jakić

III/ Općinski sud u Širokom Brijegu

  1.   Galić Boris
  2.   Darijo Stanić
  3.   Kopilaš Ivanka
  4.   Koroušić Josipa
  5.   Marija Skoko
  6.   Marndić Radmila
  7.   Alen Džaferagić

Ukupno: 18                                                                      Ažurirano: Oktobar 2019.

 

OGRANAK SARAJEVSKOG KANTONA

I/ Kantonalni sud Sarajevo

  1. Abdagić Nives
  2. Akova Samra
  3. Begović Amina
  4. Brković – Mujagić Silvana
  5. Jaramaz – Dedić Sanja
  6. Jusić Esma
  7. Jusufbašić Haris
  8. Knežević Žana
  9. Kovač – Grabonjić Sanela
  10. Krajišnik Dubravka
  11. Kurtović – Sabijica Emina
  12. Mešković Zinaida
  13. Mahić Samardžić Amela
  14. Muhibić Amra
  15. Mujagić Vildana
  16. Potogija Jasenka
  17. Rondić Sanela
  18. Ružić Jasenko
  19. Salčinović – Kuljanin Aida
  20. Sejranić Admira
  21. Stojaković Gordana
  22. Šabanović Aida
  23. Tahirović Emina

II/ Općinski sud Sarajevo

  1. Alibašić Jasmina
  2. Aljičević Jasmina
  3. Arapović Tatjana
  4. Bahtović Aida
  5. Balić Amela
  6. Batotić Damir
  7. Bogdan-Krstović Anabela
  8. Branković Nedžmina
  9. Budimlić Mirna
  10. Cikotić – Selimović Aida
  11. Curović Tanja
  12. Čano – Sejfović Belma
  13. Čolaković Dunja
  14. Ćosić Nedim
  15. Duraković Sedina
  16. Durić Aida
  17. Đuričić Dušan
  18. Fajić – Poturović Vildana
  19. Frenjo Jasna
  20. Gorušanović – Butigan Sanela
  21. Granzov Svjetlana
  22. Hajder Čomor Mirela
  23. Hedžić – Hadžić Amra
  24. Hodžić Kenan
  25. Isaković Adi
  26. Jovanović Janja
  27. Jusufović – Kaknjašević Dijana
  28. Kršlak Edina
  29. Krželj Ivana
  30. Kulić Ivana
  31. Kurtović Denis
  32. Lokmić Adnan
  33. Ljuboje Sanja
  34. Ljuca Arijana
  35. Murtezić Melika
  36. Omanović Mahir
  37. Papović – Mujan Ajla
  38. Pejić – Šehić Maja
  39. Sakić Muris
  40. Sazdovski Jasmina
  41. Sijerčić Nermina
  42. Skoko Srđan
  43. Skrobo – Kadrić Amela
  44. Spržo Helić Mirsada
  45. Šabić Erdin
  46. Tabaković Naida
  47. Talirević Sanela
  48. Tufo Merdita
  49. Vojnović Mirela
  50. Vrbanjac Sanela
  51. Vučijak Sanja
  52. Vukajlović Dragan
  53. Zajmović Hakija
  54. Zorlak Elvis

Ukupno: 77                                                                   Ažurirano: Oktobar 2020.

 

* Molim sve članove ako imaju kakvih primjedbi na spisak članova Udruženja sudija/sudaca u FBiH da jave primjedbe na e-mail udruženja: usfbih@bih.net.ba

Sekretar Udurženja sudija/sudaca u FBiH

Denis Bilajac